Chata v sulove natalka

Odoslaná priamo ubytovateľovi kontaktovať všetky kontakty priamo na ubytovateľa opýtať sa máte otázku ubytovateľ vám odpovie chata sa nachádza v chatovej oblasti čierny potok v súľove-hradná chata má samostatný (vlastný pozemok) s priamym prístupom autom až ku chate v blízkosti chaty sa nachádza potôčik.

Chata súľov súľov - hradná - rýchla rezervácia ubytovania priamo u majiteľa zaručená najnižšia cena na pekná chatka pri lese chata súľov je situovaná v peknom prostredí obce súľov - hradná v chatovej oblasti čierny potok okrese bytča v súľovských vrchoch do 15 minut ste peso v sulove idealna horska chatka.

Chata v sulove natalka

chata v sulove natalka Novopostavená drevenička natálka sa nachádza v obci ždiar s prekrásnym výhľadom na belianske tatry ponúka samostatné ubytovanie maximálne pre 5 osôb, vhodné pre rodiny s deťmi ako aj páry hostia v nej nájdu súkromie a v okolitej prírode načerpajú sily a zrelaxujú telo aj ducha na prízemí sa nachádza plne.

  • Chata nati je situovaná v nádhernom prírodnom prostredí strážovských vrchov, v tichom lesnom prostredí doliny čierny potok, nachádzajúcej sa pri obci súľov - hradná, vo vzdialenosti 7 km od okresného mesta bytča výborná poloha chaty pri potôčiku s krásnym výhľadom na súľovské skaly predstavuje ideálnu voľbu pre.

4366 4 až 8 osob | 2 ložnice chata ubytování súľov slovensko chata sa nachádza v chatovej oblasti čierny potok v súľove-hradná,chata má samos súľov - chata k pronajmutí - 2 vyhlaď z chaty ohnisko pri chate kuchyňa- sklokeramická platňa chodba jedalensky kut izba s balkonom 3 postele súľov - chata k pronajmutí.

chata v sulove natalka Novopostavená drevenička natálka sa nachádza v obci ždiar s prekrásnym výhľadom na belianske tatry ponúka samostatné ubytovanie maximálne pre 5 osôb, vhodné pre rodiny s deťmi ako aj páry hostia v nej nájdu súkromie a v okolitej prírode načerpajú sily a zrelaxujú telo aj ducha na prízemí sa nachádza plne. chata v sulove natalka Novopostavená drevenička natálka sa nachádza v obci ždiar s prekrásnym výhľadom na belianske tatry ponúka samostatné ubytovanie maximálne pre 5 osôb, vhodné pre rodiny s deťmi ako aj páry hostia v nej nájdu súkromie a v okolitej prírode načerpajú sily a zrelaxujú telo aj ducha na prízemí sa nachádza plne. chata v sulove natalka Novopostavená drevenička natálka sa nachádza v obci ždiar s prekrásnym výhľadom na belianske tatry ponúka samostatné ubytovanie maximálne pre 5 osôb, vhodné pre rodiny s deťmi ako aj páry hostia v nej nájdu súkromie a v okolitej prírode načerpajú sily a zrelaxujú telo aj ducha na prízemí sa nachádza plne.
Chata v sulove natalka
Rated 5/5 based on 21 review
Chat